Adwokat Oleśnica Opinie

Doskonała
Na podstawie 50 opinii
Natalia Boczarska
08/01/2024
Pani mecenas jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Na jej pełen profesjonalizm składa się przede wszystkim szczera chęć pomocy oraz otwartość na drugiego człowieka. Jej szybkie działanie zapewniło skuteczność sprawy. Jestem bardzo zadowolona i wiem, że przy najbliższej okazji na pewno skorzystam ponownie z usług.
Wiktoria Jaworowicz (Wika-05)
05/01/2024
Z całego serca chciałam podziękować i naprawdę polecić Panią Anitę, to naprawdę dobra kobieta i cudowna adwokat która potrafi zaradzić nawet niemożliwym do zaradzenia sprawą. Dzięki Pani Anicie w końcu mogłam odetchnąć z ulgą ufając i oddając trudną sprawę w jej dłonie 🥰🥰
Michał Smolnicki
18/12/2023
Polecam współpracę z Adwokat Anitą Słupianek-Gracą. Pani Mecenas proponuje skuteczne działania, ma pomysł na przeprowadzenie całej sprawy z korzyścią dla Klienta. W razie potrzeby na pewno skorzystam ponownie z pomocy prawnej.
Urszula Oslonska
08/11/2023
Pani Adwokat Anita Słupianek-Graca prowadziła moją sprawę rozwodową. Przebieg całej współpracy z Panią Mecenas mogę określić jedynie w samych superlatywach. Od pierwszego spotkania, w trakcie którego przybliżyła mi zarówno to jak wygląda sama sprawa rozwodowa jak i to w jaki sposób będzie przebiegała nasza współpraca, czułam się w pełni poinformowana. Na wszystkie pojawiające się wątpliwości Pani Anita odpowiadała szybko i zrozumiale. W trakcie naszej współpracy czułam się nie tylko całkowicie pewna w zakresie tematów udzielonej pomocy prawnej ale czułam również duże zaangażowanie oraz empatię tak ważną przy sprawie rozwodowej. Jestem w pełni zadowolona z naszej współpracy i polecam Panią Adwokat każdemu.
Monika Broczkowska
06/11/2023
Profesjonalne i INDYWIDUALNE podejście,wielki szacunek za WŁOŻONĄ PRACĘ,zaangażowanie SERCEM w sprawę.Cudowną OPIEKĘ i WSPARCIE tak ważne na każdym etapie działania sprawy.Z czystym SUMIENIEM i ręką na SERCU POLECAM Panią Adwokat,strzał w DZIESIĄTKĘ
Agnieszka Górska
13/10/2023
Cudowna Pani adwokat. Pomocna, cierpliwa. Ekspert od trudnych przypadków. Super kontakt. Bardzo sumienna i dokładna. Polecam serdecznie.
Elżbieta Kozubal
09/10/2023
Bardzo polecam panią Adwokat. Sympatyczna, ze świetnym podejsciem do klienta, profesjonalna, zaangażowana w sprawę, z dużą wiedzą, a przy tym o wielkim sercem. Wytłumaczyła wszystkie niezrozumiałe kwestie i trafnie doradziła inne rozwiązania. Mecenas z powołania 🙂
Klaudia Gąsior
23/08/2023
Pani Adwokat REWELACJA ! Usługa jak na najwyższym poziomie. Kobieta mądra z sercem. Kompetentna stwierdzi wszystkie za i przeciw. Walczy jak lwica o dobro swojego klienta. Z całego serca dziękuje i polecam !
Jarek Zurek
17/07/2023
Szbyka rzetelna pomoc. Realna ocena sytuacji bez „owijania w bawełnę''

Przeczytaj pozostałe opinie:

Kontakt

Telefon: +48 601 831 511

Adwokat Oleśnica Anita Słupianek-Graca

ul. Adama Mickiewicza 3 lok. 9
56-400 Oleśnica
NIP: 9112040127
REGON: 520193516